Ana sayfa Hizmetlerimiz Duyurular Belge Sorgulama

Kalite Politikası

EAC Belgelendirme ‘nin politikası, tüm endüstri ve hizmet sektörlerine, rekabetçi, uygun maliyetli, tarafsız ve bağımsız üçüncü taraf belgelendirme hizmeti sağlamaktır. Bizim amacımız geniş, tutarlı ve kaliteli hizmeti, her gün iyileşen ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde sunmaktır. Bu amaçla aşağıdaki prensipler yol göstericimiz olmaktadır.

EAC Belgelendirme olarak çevre duyarlılığını ve bilincini ön plana çıkarmak, kirlenmenin önlenmesi ve çevrenin korunması için başvuran kuruluşlara katma değer sağlayan, iyileştirmeyi ön plana çıkaran denetim ve belgelendirme hizmeti sunmak amaçlarımızdan birisidir.

Gıda güvenliğinin sağlanması konusunda denetim ve belgelendirme hizmetleri sunmak, bu hizmetlerini en iyi bilgi ve bilinç seviyesi ile ve kendi çalışanlarının da bir tüketici olduğu bilinci ile etkin bir hale getirmek amacı güdülmüştür.

İşçi sağlığı ve iş güvenliği konularında her zaman duyarlı, kaza ve yaralanmayı azaltma amacı ile denetim ve belgelendirme hizmetleri sunmak, kendi kontrolünde çalışan personelinin veya diğer ilgili tarafların korunması için iş güvenliği ile ilgili her türlü tedbiri almak politikamızın unsurlarından birisidir.

Bütünlüğü olan, tutarlı ve anlamlı denetimler yapmak.

Uygun maliyet ve hızlı bir servis vererek, değer yaratan hizmetler sunmak.

Müşterilere katma değer sağlayan denetimler yapmak.

Ülkenin endüstri ve hizmet sektörlerine bilgi üreterek ve bunu aktararak katkı sağlamak.

Yüksek standartlarda bir şirket içi yönetim geliştirmek ve uygulamak.

Çevre kirliliğinin önlenmesi, çevrenin korunması, kendi kontrolümüz altındaki çalışmalarda kaza ve yaralanmaların azaltılmasını sağlamak.

Bütün EAC Belgelendirme çalışanları ve iş ortakları belgelendirme hizmetlerinin sürekli olarak iyileştirilmesi ve böylece yüksek dereceli bir müşteri memnuniyeti oluşturulmasını desteklerler. Bizim amacımız yaptığımız tüm faaliyetlerde kaliteyi yakalamak ve müşteri şartlarına ve yasaların gerekli kıldığı şartlara her zaman uymaktır.

Öznur ÇELİK

EAC Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri A.Ş.

Genel Müdür

E-Bülten'e
Kayıt Ol